piątek, 22 czerwca 2012

mus jabłkowo - gruszkowy

Chyba każda mama wie ile kosztuje deserek w słoiczku dla dziecka! Przecież to jest jakaś PARANOJA!!:) Dziecko zjada w 8 sekund i w 8 sekund ucieka 5 zł z kieszeni. To nie chodzi o to , że żałuję, absolutnie. Ale można to zastąpić domowymi smakołykami. I tak właśnie robiłam ja. koszt 10 zł i chwilka gotowania a słoiczków wyszła cała masa. wystarczy później dodać banana i już jest coś innego:) mus można używac do wypieku ciast:)


Blog został przeniesiony na nową stronę, po przepis zapraszam tutaj:






5 komentarzy:

  1. jaką wersje lanych klusek robiła Twoja babcia ? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Idealny pomysł, tez mnie zawsze szokowały ceny takich musików...

    OdpowiedzUsuń
  3. Brawo , młode mamy . My te starsze mamy też tak robiłyśmy :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze:)